Toyota Yaris Cross

Elegant

Īsts SUV, kompakta formā.

Toyota Yaris Cross Elegant ar 1.5 Hybrid Dynamic Force dzinēju (116 zs) un elektronisko CVT pārnesumkārbu Elegant komplektācijā. Šis SUV ir par kompaktu dizainu un izcilu ekonomiku.

Toyota Yaris Cross Hybrid SUV ir piemērots gan pilsētas ielām, gan ceļojumiem ārpus pilsētas robežām. Ar savu hibrīda dzinēju, šis modelis nodrošina gan dinamisku veiktspēju, gan zemu degvielas patēriņu, piedāvājot lielisku braukšanas pieredzi.

Ar 1.5 Hybrid Dynamic Force dzinēju (116 zs) un elektronisko CVT pārnesumkārbu, Yaris Cross Hybrid SUV garantē ne tikai spēku, bet arī ekonomiju un gludu pāreju starp ātrumiem, padarot katru braucienu patīkamu un efektīvu.

Šī automašīna ir aprīkota ar modernām funkcijām un komforta elementiem, lai padarītu ikvienu ceļojumu baudāmu. Modernā multimediju sistēma un ergonomiski izvietoti kontrolpunkti nodrošina vienkāršu un izklaidējošu braukšanas pieredzi.

Toyota Yaris Cross Hybrid SUV 1.5 Hybrid Dynamic Force (116 hp) e-CVT Elegant ir ideāls autoto tiem, kas vēlas kompaktu un ekonomisku ar paaugstinātu klīrensu automobili. Izbaudi ceļošanu, atklājot jaunas iespējas un komfortu katrā braucienā.

Pilna servisa nomas pakalpojumā iekļauta 24h evakuācija, OCTA un KASKO apdrošināšana.

Papildini savu nomas pakalpojumu​

Atvieglo rūpes par auto, uzticot tās mums. Papildini pilna servisa auto nomu ar visiem vai dažiem no šiem nomas pakalpojumiem.

CSDD obligātā tehniskā apskate un transportlīdzekļu ekspluatācijas nodoklis

Dabiskā nolietojuma remontdarbi un detaļu maiņa

Regulāras, ražotāja noteiktas apkopes

Maiņas auto

Sezonas riepu iegāde, maiņa un uzglabāšana

* Piedāvājam finansēšanas iespējas privātpersonām un saimnieciskas darbības veicējiem. Attēliem ilustratīva nozīme, piedāvājums indikatīvs, cena tiek aprēķināta individuāli. Mēneša maksājums norādīts bez PVN, aprēķināts auto uz 36 mēnešiem ar 75 000 km nobraukumu periodā un 3285 € pirmo iemaksu.

Attēliem ilustratīva nozīme. Cena tiek aprēķinata individuāli.

3 iemesli izvēlēties PSL ilgtermiņa auto nomu

Pilna servisa BASIC auto nomas pakalpojumā ir iekļauta 24h evakuācija, OCTA un KASKO apdrošināšana. Atvieglo rūpes par auto, uzticot tās mums. Papildini pilna servisa auto nomu ar visiem vai dažiem no PREMIUM nomas pakalpojumiem.

Privāta auto priekšrocības

Labāk par koplietošanas auto. Paņem auto, kur atstāji, brauc kad un kur vēlies, nedomā, cik maksā par km/h.

Maksājumā iekļauta apdrošināšana

Nemaksā astronomiskas cenas par auto bojājumiem. KASKO un OCTA iekļauts nomas pakalpojumā!

Brauc vienmēr ar jaunu auto

Līguma laikā, atkarībā no auto modeļa, reizi gadā ir iespēja mainīt automobili pret jaunu.