Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kas ir pilna servisa auto noma?

Pilna servisa auto noma ir ērts ilgtermiņa risinājums, kas piemērots gan biznesa klientiem, gan privātpersonām, kuri vēlas jaunu vai mazlietotu transportlīdzekli. Šis pakalpojums ļauj būtiski ietaupīt laiku salīdzinājumā ar parasto līzingu. Pilna servisa noma ietver fiksētu mēneša maksu, kas iekļauj visus ar transportlīdzekli saistītos pakalpojumus.

 

2. Kāds ir nomas periods?

Nomas periods ir laika posms no 12 līdz 48 mēnešiem, kurā mēs rūpējamies, lai jūsu automašīna vienmēr būtu darba kārtībā un labi uzturēta. Ja vēlaties, nomas perioda beigās ir iespēja izpirkt automašīnu. Mēs sadarbojamies ar visām Baltijas reģiona automašīnu pārstāvniecībām.

 

3. Kāpēc izvēlēties auto nomu?

Izvēloties pilna servisa auto nomu, Jūs uzticēsiet autoparka pārvaldīšanu profesionāļiem, kuri garantēs, ka Jūsu transportlīdzeklis vienmēr būs kustībā un labi uzturēts. Fiksēta un caurskatāma mēneša maksa ietvers visus iespējamos izdevumus, izņemot degvielu, tādējādi Jums nebūs neparedzamu papildu izdevumu. Turklāt, jebkurā situācijā būs garantēts maiņas auto. Uzņēmumiem salīdzinot ar atsevišķu, algotu darbinieku autoparka pārvaldīšanai, izvēloties pilna servisa auto nomu, ir iespējams ietaupīt pat desmit un vairāk procentus no viena auto izmaksām.

 

4. Kas ietilpst pilna servisa nomā?

Pilna servisa auto noma piedāvā 11 dažādus pakalpojumus, kas nodrošina pilnīgu automašīnas uzturēšanu un labāko iespējamo servisu. Šie pakalpojumi ietver:

 1. Transportlīdzekļa lietošana
 2. 24/7 diennakts serviss
 3. OCTA un KASKO apdrošināšana
 4. Apdrošināšanas gadījumu izskatīšana
 5. Regulāra tehniskā apkope (atbilstoši nobraukuma ierobežojumam)
 6. Apkopes, remonta un riepu maiņas organizēšana
 7. Sezonas riepu maiņa un uzglabāšana
 8. Degvielas uzpildes stacijas karte
 9. Rēķinu administrēšana
 10. Bezmaksas rezerves automašīna visiem gadījumiem
 11. Pilnīgs serviss un atbalsts ar transportlīdzekli saistītos jautājumos

Mēneša maksas ietvaros šie pakalpojumi nodrošina, ka Jūsu automašīna vienmēr ir labā stāvoklī un gatava braukšanai, kā arī, ja ir nepieciešams, tiek nodrošināts rezerves transportlīdzeklis, lai Jūs varētu turpināt savu ceļojumu. Pilna servisa auto noma ir ērts un vienkāršs veids, kā nodrošināt sev uzticamu un labi uzturētu automašīnu, vienlaikus ietaupot laiku un izmaksas.

 

5. Kas ir pirmā auto nomas maksa?

Pirms saņemt nomā transportlīdzekli, ir nepieciešams samaksāt pirmo nomas maksu. Veicot šo maksājumu, ikmēneša nomas maksa par atlikušo nomas periodu samazinās.

 

6. Vai ir iespējams iegādāties nomā esošo automašīnu pēc nomas perioda beigām?

Pēc nomas perioda beigām klientam ir iespēja izpirkt nomā esošo transportlīdzekli par norunāto summu.

 

7. Esmu nonācis finansiālās grūtībās, vai varu pārtraukt nomas līgumu?

Klients ir tiesīgs izbeigt līgumu pirms noteiktā termiņa, ja nonāk saimnieciskās vai finansiālās grūtībās. Lai to izdarītu, klients informē par to rakstiski un klientam ir jānomaksā maksas par līguma izbeigšanu.
 
 

8.Vai ir nepieciešams iegādāties atsevišķu apdrošināšanu auto nomas laikā?

Nē, mūsu auto nomas līgumā vienmēr ir iekļauta apdrošināšana (OCTA un KASKO), tādējādi transportlīdzekļa nomniekam nav jāiegādājas atsevišķa apdrošināšana.

 

9. Notikusi avārija, kā man rīkoties?

Ja esi piedzīvojis satiksmes negadījumu, kurā nav cietušo, bet ir nodarīti materiālie zaudējumi, par to jāziņo policijai, lai iegūtu satiksmes negadījuma protokolu vai jāraksta saskaņotais paziņojums. Pēc tam pēc iespējas ātrāk jāinformē PSL, lai noskaidrotu turpmāko rīcību.