Jaunais Corolla Cross ir pieejams PSL Auto Nomā!

Toyota Corolla Cross kravas ietilpība, lieliskā degvielas ekonomija padara to par labu SUV izvēli. Auto no ārpuses mazliet izskatās kā RAV4, bet interjers ir līdzīgs Toyota Corolla hečbekam. Tas nozīmē, ka Jūs iegūsiet labi izkārtotu salonu ar fiziskām pogām klimata kontrolei. Auto arī jūtas stingri uzbūvēts. Toyota Corolla Cross ir tīrs dizains, kas izskatās pievilcīgs.

Informācijas paneļa centrā ir 10,5 collu skārienjūtīgais ekrāns ar iebūvētu Apple CarPlay un Android Auto. Jaunā Toyota Corolla Cross standarta aprīkojumā ir jaunākā hibrīda piedziņas sistēma. Tam ir 2,0 litru benzīna dzinējs ar elektromotoru, kas spēj attīstīt 195 ZS jaudu. Tas ir pieejams ar priekšējo riteņu piedziņu, vai ar visu riteņu piedziņas sistēmu.

Auto ir labi uzbūvēts un ietilpīgs – ar ērtiem sēdekļiem un vienkāršām vadības ierīcēm. Telpa kājām un galvai ir pietiekami liela, kā arī redzamība ir īpaši laba. Standarta funkciju saraksts ietver Android Auto un Apple CarPlay visos aprīkojuma līmeņos. Toyota Corolla Cross ir ērti lietojams transportlīdzeklis, ar labu amortizāciju. Tam ir spēcīgas bremzes, salons ir samērā kluss.

Katrs Corolla Cross ir aprīkots ar Toyota Safety Sense 2.0 palīgierīču komplektu, tostarp adaptīvo kruīza kontroli, pirmssadursmes sistēmu ar gājēju noteikšanu, joslas novirzīšanas brīdinājumu ar stūrēšanas palīgsistēmu, ceļa zīmju palīgsistēmu un automātiskās tālās gaismas.