Kāpēc Toyota RAV4 ir tik populārs?

Toyota RAV4 ir SUV, ko ražo Japānas automobiļu ražotājs Toyota. Transportlīdzeklis tika izstrādāts patērētājiem, kuri vēlas transportlīdzekli, kam būtu lielākā daļa no SUV priekšrocībām, piemēram, palielināta kravas telpa, labāka redzamība un četru riteņu piedziņa, kā arī laba manevrētspēja un degvielas ekonomija. 2019. gadā RAV4 bija vispārdotākais SUV pasaulē un ceturtais visvairāk pārdotais vieglais automobilis. Līdz 2020. gada februārim visā pasaulē kopumā tika pārdoti 10 miljoni RAV4.

RAV4 salīdzinoši viegli var ietilpt līdz pieciem pasažieriem, kā arī RAV4 var lepoties arī ar apsildāmiem sēdekļiem. Tātad, neatkarīgi no tā, vai meklējat transportlīdzekli ar izcilu degvielas ekonomiju, vai arī jūs interesē luksusa tehnoloģijas, RAV4 Jums ir piemērots.

Nav daudz automašīnu, ar kurām jūs vēlētos braukt vairāk nekā ar Toyota RAV4. RAV 4 ir noderīgs sarežģītos apvidos, kur ir slikta saķere. Toyota RAV4 arī lepojas ar tehnoloģijām, kuras uzlabo drošību, vienlaikus nodrošinot maksimālu komfortu. Auto ir aprīkots arī ar Apple Car Play un Android Auto viedtālruņa savienojumam. Lai nodrošinātu ērtību, RAV4 ir arī bezvadu uzlāde.

Attiecībā uz drošību, RAV4 ir aprīkots ar Toyota Safety Sense 2.0, kas ir unikāls Toyota drošības funkciju klāsts. Šīs funkcijas ietver joslu izsekošanas palīgsistēmu, automātiskās tālās gaismas, brīdinājumu par izbraukšanu no joslas un gājēju noteikšanu. Nav brīnums, ka Toyota RAV4 ir ieguvis tik augstus drošības vērtējumus, tostarp 5 zvaigžņu kopējo novērtējumu no Nacionālās autoceļu satiksmes drošības administrācijas.

Laikā no 2012. līdz 2018. gadam Toyota RAV4 nopelnīja augstākos uzticamības punktus. Tam arī RepairPal uzticamības vērtējums ir 4,0 no 5, kas to ierindo 3. vietā savā klasē uzticamāko automašīnu sarakstā. Vairāku tīmekļa forumu rezultāti arī parādīja, ka vairāki RAV4 lietotāji ir izbaudījuši līdz pat 400 000 km, bez nopietniem bojājumiem. Tikai daži krosoveri var lepoties ar šādu ilgmūžības līmeni, kas ir viens no iemesliem, kāpēc RAV4 turpina dominēt popularitātes ziņā.