Pilna Servisa Līzings nodrošina Latvijas Pastu ar 340 jaunām automašīnām

Esam lepni par 340 jauniem, dabai draudzīgākiem auto, kuri tagad papildinās Latvijas Pasts autoparku ar PSL Auto Nomas atbalstu. Tās saņems pastnieki teritorijās, kur tiek nodrošināta universālā pasta pakalpojuma sniegšana klientu dzīvesvietās, lai palīdzētu efektīvāk piegādāt sūtījumus.

“Šis projekts, kuru īstenojām uzvarot iepirkumā par transporta līdzekļu pilna servisa nomas nodrošināšanu Latvijas Pasta darbiniekiem, ir mūsu uzņēmuma komandas darba novērtējums un apliecinājums mūsu sniegto pakalpojumu augstajai kvalitātei.” tā Māris Salzirnis, Pilna Servisa Līzings priekšsēdētājs šodien paziņoja svinīgā pasākumā.

Latvijas pasts automašīnas

Māris Salzirnis ar pirmajiem auto īpašniekiem.


Kā sadarbības partneris šī projekta īstenošanai tika izvēlēts jaunais TOYOTA auto dīleris SIA “Laluna”, kura enerģiskā komanda pilnībā pieslēdzās atbildīgā uzdevuma veikšanai.

“Pilna Servisa Līzinga” – komanda kā vispiemērotāko automašīnu izvēlējas TOYOTA modeli – TOYOTA YARIS CROSS. Izvēlētajam auto modelim ir 1.5 benzīna dzinējs, paaugstināts klīrenss un izteiksmīgais dizains ir ne tikai uzmanību piesaistošs, bet arī nodrošina plašu un fokusētu skatu uz ceļu. Auto ir aprīkots ar automātisko ātrumkārbu, kas atvieglos pasta darbinieku ikdienas darbu veikšanu.

Lai veicinātu videi draudzīgākas pasta sūtījumu piegādes, viens no svarīgākajiem kritērijiem pastnieku jauno dienesta automašīnu iepirkumā bija degvielas patēriņa rādītājs. Jaunie auto nodrošinās līdz pat 25% mazāku degvielas patēriņu, kas ļaus samazināt transporta radīto piesārņojumu apkārtējā vidē. Tāpat autoparka nomaiņa veicinās CO2 emisiju samazinājumu. 

Esam pārliecināti, ka šie jaunie auto atvieglos pastnieku ikdienu, padarīs to ērtāku un “Latvijas Pasta” piemērs iedrošinās arī citus uzņēmumus papildinot savus autoparkus priekšroku dot dabai draudzīgākiem transportlīdzekļiem!

Latvijas pasts automašīnas

Latvijas pasta automašīnas, sadarbībā ar Toyota auto dīleri “Laluna”