Toyota Yaris - izveicīgs un neticami drošs!

Toyota Yaris ir otrs mazākais Toyota auto. Auto standarta aprīkojumā ir iekļautas iespaidīgi daudzas drošības funkcijas. Ņemot vērā tā izmēru, Toyota Yaris ir dinamisks auto. Tas ir pietiekami ātrs, lai to izmantotu sacīkšu trasē. Toyota izmantoja Yaris kā bāzes automašīnu WRC sacīkstēm, un acīmredzami viņi izdarīja pareizo izvēli, ņemot vērā tās gūtos rezultātus. Toyota Yaris izceļas ar savu neticamo degvielas ekonomiju, pārsteidzošu izturību.

Toyota Yaris varētu būt risinājums mazo automašīnu pircējiem, kuri cīnās ar lēmumu pieņemšanu, vai izvēlēties benzīna dzinēju vai pilnībā elektrisku. Pārbaudījumos, Toyota Yaris saņēma maksimālās piecas zvaigznes par drošību. Automašīnas priekšējos sēdekļos ir iestrādāts daudzas regulēšanas funkcijas, lai palielinātu komfortu.

Visi Toyota Yaris modeļi ir aprīkoti ar skārienjūtīgu ekrānu. Ekrāna sānos ir dažas īsinājumtaustiņu pogas, un katrā apakšējā stūrī ir pāris grozāmās ciparnīcas. Jāpiemin, ka automātiskais gaisa kondicionētājs ir standarta aprīkojumā.

Yaris Hybrid, iespējams, izstrādāts kā pasaulē drošākais kompaktauto ar daudzām drošības sistēmām standarta aprīkojumā. Joslu izsekošanas palīgsistēma un avārijas stūrēšanas palīgsistēma ir standartaprīkojumā, savukārt sadursmes novēršanas sistēma tagad var noteikt gājējus gan dienā, gan vakarā. Ir arī krustojuma pagrieziena palīgsistēma, kas var atpazīt sadursmes riskus, veicot pagriezienus krustojumā. Tas ir arī pirmais Toyota auto, kas ir aprīkots ar centrālajiem drošības spilveniem starp vadītāju un pasažieri, lai novērstu sānu triecienu.