Vai Toyota Yaris Cross ir laba automašīna?

Toyota Yaris Cross ir divu lietu sajaukums – mazas hibrīdauto un apvidus automobīlis. No pirmā acu uzmetiena ar savu kompakto izmēru un četru riteņu piedziņu, tas patiešām izskatās “pilsētas piedzīvojumu meklētāja auto”. Tas ir garāks un platāks nekā standarta Toyota Yaris hečbeks, uz kura tas ir balstīts.

Toyota bagāžnieka tilpums ir 397 litri. Auto arī piedāvā augsta līmeņa drošības funkcijas. Adaptīvā kruīza kontrole ir standartaprīkojumā, tāpat kā avārijas bremzēšana un joslas saglabāšanas palīgsistēma. Parkošanās sensori ir pieejami pēc izvēles kā daļa no komplekta, tāpat arī aklās zonas sensors.

No 0 līdz 100 km/h aizņem 11,2 sekundes. Elektromotors nodrošina Yaris Cross noderīgu paātrinājumu pie maziem ātrumiem, lai Jūs viegli iekļautos ar satiksmi pilsētā. Jāpiebilst, ka Yaris Cross ir ārkārtīgi ekonomisks.

Yaris Cross koncentrējas uz to, lai būtu izskatīgs, samērā praktisks, viegli vadāms un ārkārtīgi ekonomisks mazs SUV. Yaris hibrīddzinējs, augstas kvalitātes salons un visu riteņu piedziņa to padara par ideālu auto. Yaris Cross ir tieši piemērots braukšanai pilsētā. Tas sniedz perfektu skatu uz ceļu, kā arī tas ir pietiekami kompakts, lai ietilptu šaurās stāvvietās un šaurās ielās.

Automašīna ir viegli vadāma līkumos. Yaris Cross interjers lielā mērā atdarina Yaris hečbeka interjeru. Aizmugurē vieta ir salīdzinoši plaša, tur var komfortabli sēdēt arī gara auguma pasažieri.

Iekāpiet Yaris Cross salonā un uzreiz ievērosiet precīzi izkārtotās vadības ierīces. Salonā ir vērojama stabila uzbūves kvalitāte. Papildaprīkojumā pieejamā panorāmas jumta lūka piešķir interjeram izsmalcinātu gaisotni.