Toyota Proace Verso

Business

Brauc ar ģimeni vai izmanto komercdarbībai, šis bus būs ērts gan pasažieriem, gan autovadītājam.
nomā no 599 €/mēn. *

Toyota Proace Verso ar divām sānu durvīm, kas aprīkots ar 2.0 D-4D dzinēju (177 zs) un automātisko pārnesumkārbu – ideālu biznesa risinājumu, kas nodrošina ne tikai komfortu, bet arī veiktspēju.

Šis modelis ir neaizvietojams biznesa vajadzībām, piedāvājot plašu salonu un pietiekami daudz vietas, lai komfortabli pārvietotu gan cilvēkus, gan kravas.

Proace Verso Long Double side door 2.0 D-4D (177 hp) A/T Business piedāvā spēcīgu jaudu un efektivitāti, nodrošinot labu veiktspēju un degvielas ekonomiju.

Šis transportlīdzeklis ir ideāls biznesa darbībām, piedāvājot modernas tehnoloģijas un drošības funkcijas. Ar Toyota Safety Sense sistēmu un uzņēmējdarbībai paredzētām multimediju iespējām, Proace Verso Long nodrošina ne tikai drošību, bet arī produktivitāti.

Toyota Proace Verso Long ar divām sānu durvīm, 2.0 D-4D dzinēju (177 zs) un automātisko pārnesumkārbu ir uzticams partneris jūsu biznesa vajadzībām. Izvēlieties šo modeli, lai veiksmīgi risinātu savus uzņēmējdarbības izaicinājumus un nodrošinātu komfortu visiem ceļojumiem.

Pilna servisa nomas pakalpojumā iekļauta 24h evakuācija, OCTA un KASKO apdrošināšana.

Pilna servisa auto noma

4 iemesli izvēlēties PSL auto nomu

0.00 € pašrisks

Tikai ar PSL, noslēdzot līgumu, nemaksā astronomiskas cenas par auto bojājumiem, turklāt KASKO un OCTA iekļauts nomas pakalpojumā!

PSL uzņemas rūpes par auto

Noņem raizes par auto no saviem pleciem. Papildini nomas pakalpojumu iekļaujot tehniskās apkopes, sezonas riepu maiņu, iegādi un uzglabāšanu vai CSDD apskati un ekspluatācijas nodokli.

Brauc vienmēr ar jaunu auto

Līguma laikā, atkarība no auto modeļa, reizi gadā ir iespēja mainīt automašīnu pret jaunu.

Komforts un drošība

Paņem auto kur atstāji, neesi atkarīgs no taksometra komforta līmeņa vai šofera laipnības pakāpes. Vienmēr pieejams tavām prasībām atbilstošs auto sēdeklītis, vieta mazuļa ratiem, ragavām, ritenītim vai citām personiskajām mantam.

Papildini savu nomas pakalpojumu

Pilna servisa auto nomas pakalpojumā ir iekļauta 24h evakuācija, OCTA un KASKO apdrošināšana. Atvieglo rūpes par auto, uzticot tās mums. Papildini pilna servisa auto nomu ar visiem vai dažiem no šiem pakalpojumiem.

CSDD obligātā tehniskā apskate un transportlīdzekļu ekspluatācijas nodoklis

Dabiskā nolietojuma remontdarbi un detaļu maiņa

Regulāras, ražotāja noteiktas apkopes

Maiņas automašīna

 

Sezonas riepu iegāde, maiņa un uzglabāšana

Apskati citus nomas auto

* Piedāvājums privātpersonām un uzņēmumiem. Pirmā iemaksa 6198.00 €, bez PVN, aprēķināta auto ar lietošanas termiņu 36 mēneši un nobraukumu 75 000 km periodā. Cenā iekļauta KASKO un OCTA apdrošināšana, un 24h evakuācija.